Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przelewy24
Autor Wiadomość
mateusz Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 1
Post: #1
Przelewy24
http://www.przelewy24.pl/

Adres firmy

Dialcom24 Sp. z o.o.
60-408 Poznań, ul. Nagórskiego 3


O Nas...
Cytat:
Serwis PRZELEWY24 (http://www.przelewy24.pl) jest kolejnym produktem poznańskiej firmy DialCom24 Sp. z o.o. Spółka cywilna DialCom24 wyodrębniona została we wrześniu 2003 roku z macierzystej spółki DialCom s.c. DialCom, założona w 1994 roku, była jedną z pierwszych firm w Polsce wykorzystującą i udostępniającą Internet komercyjnie, poprzez tworzenie i utrzymywanie stron WWW i poczty internetowej dla firm polskich.
Pierwszy produkt: serwis BILETY24 (http://www.bilety24.pl) został zaprojektowany i uruchomiony już w 2002 roku. Serwis ten przeznaczony jest do internetowej sprzedaży biletów do kin, teatrów oraz na imprezy kulturalno-oświatowe.
Pomysłodawcą oraz projektantem serwisu BILETY24 i PRZELEWY24 a także założycielem obydwu firm jest Zbigniew Abramowicz, absolwent Wojskowej Akademii Technicznej a później projektant wojskowych systemów informatycznych. W 1992 roku był on też założycielem firmy EUROSTART sp. z o.o., która nowatorsko rozpoczynała rozpowszechnianie informacji biznesowych z baz danych poprzez łącza modemowe. Jej szczególnym osiągnięciem było uruchomienie w 1993 r. w Polskiej Agencji Prasowej w Warszawie pierwszego polskiego systemu udostępniania informacji prasowych online poprzez Internet i łącza telefoniczne.
Spółka DialCom24 rozpoczęła w końcu 2003 roku prace modernizacyjne programowe i sprzętowe dla zapewnienia rozwoju serwisu BILETY24. Jedną z tych prac było rozwiązanie problemu płatności za kupowane bilety w serwisie.
Cytat:
Jeśli chcesz sprzedawać poprzez Internet swoje towary lub usługi, musisz posiadać mechanizm przyjmowania za nie pieniędzy.
Im bardziej zautomatyzujesz swój sklep czy punkt usługowy w Internecie, tym bardziej konkurencyjna może być twoja oferta.
Im więcej metod płatności zaoferujesz, tym większą liczbę internautów uczynisz swoimi klientami.

Serwis PRZELEWY24 ("Serwis") jest internetowym serwisem usługowym, pośredniczącym w przekazywaniu płatności pomiędzy Klientem i Sprzedawcą. Serwis udostępnia Klientom różnorodne metody wykonywania płatności, przyjmuje płatności Klientów na swoje konta, potwierdza Sprzedawcy zrealizowanie płatności i przekazuje te płatności na konto Sprzedawcy.
Płatności pobrane od Klientów Serwis przekazuje na konto Sprzedawcy w trybie natychmiastowym lub w momencie przekroczenia przez nie ustalonej sumy a także na każde żądanie.

Serwis PRZELEWY24 dostarcza interfejsy programowe (skrypty PHP), za pomocą których może być eksploatowany przez każdy sklep internetowy w celu przyjęcia zapłaty za towar lub usługę. Serwis posiada też uproszczoną wersję organizacji przyjmowania wpłat pojedynczych ze stron WWW, nie wymagającą stosowania mechanizmów sklepu

To, co wyróżnia Serwis PRZELEWY24 od podobnych (PayU, AllPay), to liczba i zakres udostępnionych Klientom metod płatności. Serwis nasz oprócz obsługi kart płatniczych umożliwia Klientom dokonanie zapłaty poprzez przelew internetowy nie tylko z banków internetowych (mBank, Inteligo) ale i pozostałych (BZWBK, Lukas, ING Bank Śląski, BPH PBK, Kredyt Bank, Invest Bank, PEKAO S.A., wkrótce dalszych) i przekazanie Sprzedawcy potwierdzenia.
A jeśli Klient nie posiada konta bankowego lub nie korzysta z bankowości elektronicznej lub posiada konto w jednym z pozostałych banków - może utworzyć wcześniej przedpłatę na koncie Serwisu, którą zapłaci jak przelewem.

Na dokonanie płatności Klient otrzymuje w Serwisie 15 minut. W tym czasie Serwis sprawdza, czy wpłata klienta została przekazana na konto bankowe Serwisu lub - w przypadku kart płatniczych - pozytywnie autoryzowana.
Jeśli tak - do Sprzedawcy przekazywane jest potwierdzenie wpłaty.
Serwis http://www.przelewy24.pl został zbudowany w oparciu o doświadczenia firmy DialCom24 uzyskane z 2-letniej eksploatacji serwisu http://www.bilety24.pl , w którym zastosowano proponowane Państwu rozwiązania. Okazało się, że w tym serwisie połowa Klientów płaci kartami płatniczymi, a połowa przelewami internetowymi. Ponadto w ankiecie serwisu http://www.bilety24.pl chęć płacenia przelewami wykazało 2/3 Klientów!.
Okazało się również, że eksploatacja takiego serwisu jest tańsza dla Sprzedawcy w porównaniu z kosztami zastosowania podobnych serwisów.
Kontakt

W kwestiach związanych z obłsugą wpłat prosimy o kontakt na poniższy adres. Aby przyspieszyć obsługę zgłoszenia prosimy o podanie numeru transakcji oraz banku, do którego skierowana była wpłata.

Biuro Obsługi Klienta: [email protected]

INFOLINIA:
0-801 00 33 24

Dla telefonów komórkowych:
(061) 847 52 64

Fax: (061) 847 08 38

Obsługa telefoniczna dostępna codziennie od 8:00 - 22:00
11-26-2012 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gori11 Offline
Winner

Liczba postów: 30
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 13
Post: #2
RE: Przelewy24
Bardzo szybka forma wpłaty. Polecam !!! Big Grin
11-29-2012 04:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maniek22 Offline
Użytkownik
*

Liczba postów: 2
Dołączył: Mar 2022
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Przelewy24
Polecam tą firmę do wypłat pieniędzy Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-28-2022 18:18 przez maniek22.)
03-13-2022 01:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Copyright Winners24.pl © 2018

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis winners24.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Najpopularniejsze gry w kasynach online